Compania BistriVet caută MEDIC VETERINAR – Promovare produse
Tip job: Full time
Nivel studii: Absolvent de Medicină Veterinară
Nivel cariera: Junior/Middle level

Candidatul ideal

  • Absolvent al facultății/colegiului de Medicină Veterinară;
  • Abilități de negociere, comunicare, diplomație, toleranță;
  • Gândire analitică şi capacitate de sinteză;
  • Putere de decizie şi asumarea responsabilității;
  • Preocupare pentru dezvoltare personală si a echipei;
  • Rezistență la stres;
  • Capacitate ridicată de previziune, organizare, coordonare şi control;
  • Cunoștințe operare PC (Windows, MS Office, etc.);
  • Posesor permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Obiectivul principal al activității sale este de a promova produsele din farmaciile veterinare proprii şi de a  oferi suport de specialitate clienților şi angajaților companiei.

Responsabilități:

  • Asigură promovarea şi vânzarea directă a serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizației; Planifică şi organizează activități legate de vânzări;
  • Coordonează zona pe care o are în subordine ca pe un centru de profit;
  • Prospectează piața pentru identificarea şi atragerea permanentă de noi clienți/proiecte;  Identifică oportunitățile din piață şi contactează persoanele de decizie;
  • Stabilește şi dezvoltă relații profesionale de lucru cu toți clienții, pentru sporirea satisfacției şi păstrarea acestora;
  • Acordă asistență tehnică si comerciala clienților şi potențialilor clienți;
  • Propune planuri de acțiune în vederea creșterii vânzărilor şi a obținerii de profit pe zonă; Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Trening-uri de specialitate;
  • Posibilități reale de avansare;
  • Program de lucru flexibil;
  • Mediu de lucru dinamic (care încurajează creativitatea, performanța); Detalii la telefon: 0735 231 866

SPUNE-TI PAREREA