Job Description. Te aşteptăm să te alături echipei noastre pentru a ne ajuta să creăm o prezenţă puternică a brand-ului pe piaţă, cu oferte promoţionale inovatoare, campanii online şi offline şi diverse evenimente de marketing.

Responsabilităţi

  • Desfăşoară activităţi specifice de marketing online, contribuie la dezvoltarea prezenţei online.
  • Coordonează activitatea de dezvoltare, îmbunătăţire şi întreţinere a site-ului si a platformelor Marketplace.
  • Desfăşoară activităţi specifice de marketing tradiţional: promovarea imaginii companiei, branding de firmă şi produs, promovarea produselor companiei, studii de piaţă.
  • Organizează campanii de promovare a produselor noi şi a celor existente în portofoliu.
  • Monitorizează activitatea concurenţei, prezintă situaţii şi rapoarte privind stadiul îndeplinirii obiectivelor de marketing stabilite.
  • Analizează nevoile clienţilor, datele de vânzări şi strategia comercială a companiei şi propune strategii de promovare ale produselor.
  • Proiectează sau validează proiectarea materialelor publicitare (anunţuri, pliante, oferte).

Candidatul ideal

  • Studii superioare (studii superioare în domeniile Marketing sau Management constituie un plus).
  • Experienţă relevantă de minim 2 ani în marketing tradiţional şi online.
  • Capacitate de analiză si interpretare concluzii, identificare soluţii potrivite şi urmărirea punerii lor în aplicare.
  • Abilităţi de organizare şi coordonare de proiecte multiple şi finalizarea acestora la termenele stabilite.
  • Capabilitatea de a-şi desfăşura activitatea într-un grad înalt de autonomie.
  • Abilităţi de relaţionare, o fire deschisă şi calmă, să fii un coleg sociabil şi plăcut.
  • Abilităţi excelente de comunicare verbală şi scrisă în limba română.
  • Atitudine pozitivă, integritate, persuasiune, creativitate, simţ estetic.
  • Deschidere către nou şi către învăţare continuă pentru a fi la curent cu trendurile tehnologiei şi pieţei.
  • Cunoştinţe solide de Microsoft Office, soft-uri editare grafică, platforme e-commerce, instrumente de marketing online.

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv;
  • Trening-uri de specialitate;
  • Alte beneficii (telefon, laptop etc.);
  • Posibilități reale de avansare;
  • Mediu de lucru dinamic (care încurajează creativitatea, performanța);

Descrierea companiei

Bistri-Vet este una dintre cele mai dinamice companii de distribuție în domeniul medical veterinar din România. Oferim un portofoliu solid de produse de uz veterinar, contribuind astfel la bunăstarea animalelor.

Alături de noi poți beneficia de oportunități pentru dezvoltarea carierei, îți poți perfecționa cunoștințele şi poţi întâlni toate ingredientele pentru a fi mulţumit şi împlinit pe plan profesional.

În echipa BistriVet, ne ghidăm după valori precum: inovație, calitate, integritate, respect şi focalizare pe client.

Dacă te identifici cu aceste valori, ești persoana pe care o așteptăm să facă parte din echipa noastră.

Detalii la 0738772820
cariere@bistrivet.ro

SPUNE-TI PAREREA