S-a stabilit „țintarul” meciurilor din noul sezon competițional al Ligii Florilor. Datele în care se vor desfășura partidele vor fi comunicate ulterior. Noul sezon debutează în 31 august.

Round 1

Rapid București v ASC Corona Brașov
Gloria Bistrița v SCM Craiova
HC Zalău v CSM București
SCM Gloria Buzău v ”U” Cluj
Minaur Baia Mare v Măgura Cisnădie
AHCM Unirea Slobozia v CSM Slatina
SCM Râmnicu Vâlcea v HC Dunărea Brăila

Round 2

ASC Corona Brașov v HC Dunărea Brăila
CSM Slatina v SCM Râmnicu Vâlcea
Măgura Cisnădie v AHCM Unirea Slobozia
”U” Cluj v Minaur Baia Mare
CSM București v SCM Gloria Buzău
SCM Craiova v HC Zalău
Rapid București v Gloria Bistrița

Round 3

Gloria Bistrița v ASC Corona Brașov
HC Zalău v Rapid București
SCM Gloria Buzău v SCM Craiova
Minaur Baia Mare v CSM București
AHCM Unirea Slobozia v ”U” Cluj
SCM Râmnicu Vâlcea v Măgura Cisnădie
HC Dunărea Brăila v CSM Slatina

Round 4

ASC Corona Brașov v CSM Slatina
Măgura Cisnădie v HC Dunărea Brăila
”U” Cluj v SCM Râmnicu Vâlcea
CSM București v AHCM Unirea Slobozia
SCM Craiova v Minaur Baia Mare
Rapid București v SCM Gloria Buzău
Gloria Bistrița v HC Zalău

Round 5

HC Zalău v ASC Corona Brașov
SCM Gloria Buzău v Gloria Bistrița
Minaur Baia Mare v Rapid București
AHCM Unirea Slobozia v SCM Craiova
SCM Râmnicu Vâlcea v CSM București
HC Dunărea Brăila v ”U” Cluj
CSM Slatina v Măgura Cisnădie

Round 6

ASC Corona Brașov v Măgura Cisnădie
”U” Cluj v CSM Slatina
CSM București v HC Dunărea Brăila
SCM Craiova v SCM Râmnicu Vâlcea
Rapid București v AHCM Unirea Slobozia
Gloria Bistrița v Minaur Baia Mare
HC Zalău v SCM Gloria Buzău

Round 7

SCM Gloria Buzău v ASC Corona Brașov
Minaur Baia Mare v HC Zalău
AHCM Unirea Slobozia v Gloria Bistrița
SCM Râmnicu Vâlcea v Rapid București
HC Dunărea Brăila v SCM Craiova
CSM Slatina v CSM București
Măgura Cisnădie v ”U” Cluj

Round 8

ASC Corona Brașov v ”U” Cluj
CSM București v Măgura Cisnădie
SCM Craiova v CSM Slatina
Rapid București v HC Dunărea Brăila
Gloria Bistrița v SCM Râmnicu Vâlcea
HC Zalău v AHCM Unirea Slobozia
SCM Gloria Buzău v Minaur Baia Mare

Round 9

Minaur Baia Mare v ASC Corona Brașov
AHCM Unirea Slobozia v SCM Gloria Buzău
SCM Râmnicu Vâlcea v HC Zalău
HC Dunărea Brăila v Gloria Bistrița
CSM Slatina v Rapid București
Măgura Cisnădie v SCM Craiova
”U” Cluj v CSM București

Round 10

ASC Corona Brașov v CSM București
SCM Craiova v ”U” Cluj
Rapid București v Măgura Cisnădie
Gloria Bistrița v CSM Slatina
HC Zalău v HC Dunărea Brăila
SCM Gloria Buzău v SCM Râmnicu Vâlcea
Minaur Baia Mare v AHCM Unirea Slobozia

Round 11

AHCM Unirea Slobozia v ASC Corona Brașov
SCM Râmnicu Vâlcea v Minaur Baia Mare
HC Dunărea Brăila v SCM Gloria Buzău
CSM Slatina v HC Zalău
Măgura Cisnădie v Gloria Bistrița
”U” Cluj v Rapid București
CSM București v SCM Craiova

Round 12

ASC Corona Brașov v SCM Craiova
Rapid București v CSM București
Gloria Bistrița v ”U” Cluj
HC Zalău v Măgura Cisnădie
SCM Gloria Buzău v CSM Slatina
Minaur Baia Mare v HC Dunărea Brăila
AHCM Unirea Slobozia v SCM Râmnicu Vâlcea

Round 13

SCM Râmnicu Vâlcea v ASC Corona Brașov
HC Dunărea Brăila v AHCM Unirea Slobozia
CSM Slatina v Minaur Baia Mare
Măgura Cisnădie v SCM Gloria Buzău
”U” Cluj v HC Zalău
CSM București v Gloria Bistrița
SCM Craiova v Rapid București

SPUNE-TI PAREREA